No channel błąd #100

No channel błąd #100...to wlasnie mi wyskakuje kiedy probuje wlaczyc jakikolwiek kanal. Pomozcie

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @buhmann powiedział(a):
    No channel błąd #100...to wlasnie mi wyskakuje kiedy probuje wlaczyc jakikolwiek kanal. Pomozcie

    Witamy serdecznie!
    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.
    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.
    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @sobowtor_west_coast powiedział(a):
    To samo tutaj Oregon, USA jesli uda sie jakos zalogowas? DOS attack?

    Witamy serdecznie!
    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.
    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.
    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @szcze powiedział(a):
    czemu dzis Polbox nie dziala? nie mozna sie rowniez do was dodzwonic , numer jest caly czas zajety

    Witamy serdecznie!
    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.
    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.
    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @jon powiedział(a):

    @buhmann powiedział(a):
    No channel błąd #100...to wlasnie mi wyskakuje kiedy probuje wlaczyc jakikolwiek kanal. Pomozcie

    mam to samo

    Witamy serdecznie!
    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.
    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.
    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.