Nie mogę zapłacić kartą

Przed wakacjami miałam darmowe 3 dni i teraz chciałam zapłacić za miesiąc pakiet Basic. Wpisałam wszystkie dane do zapłaty, kartą Visa, klikam że się zgadzam z warunkami i zapłać teraz i nic się nie dzieje.

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Jonese powiedział(a):
    Przed wakacjami miałam darmowe 3 dni i teraz chciałam zapłacić za miesiąc pakiet Basic. Wpisałam wszystkie dane do zapłaty, kartą Visa, klikam że się zgadzam z warunkami i zapłać teraz i nic się nie dzieje.

    Serdecznie witamy!

    Informujemy, że odpowiedź wysłaliśmy na e-mail .

    W razie pytań mogą Państwo zamówić callback z naszej strony internetowej (słuchawka w prawym dolnym rogu ekranu).

    Dział techniczny jest dostępny 24/7.

    Dziękujemy,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Jonese powiedział(a):
    Przed wakacjami miałam darmowe 3 dni i teraz chciałam zapłacić za miesiąc pakiet Basic. Wpisałam wszystkie dane do zapłaty, kartą Visa, klikam że się zgadzam z warunkami i zapłać teraz i nic się nie dzieje.

    Serdecznie witamy!

    Informujemy, że odpowiedź wysłaliśmy na e-mail .

    W razie pytań mogą Państwo zamówić callback z naszej strony internetowej (słuchawka w prawym dolnym rogu ekranu).

    Dział techniczny jest dostępny 24/7.

    Dziękujemy,
    PolBox.TV> @Jonese powiedział(a):

    Przed wakacjami miałam darmowe 3 dni i teraz chciałam zapłacić za miesiąc pakiet Basic. Wpisałam wszystkie dane do zapłaty, kartą Visa, klikam że się zgadzam z warunkami i zapłać teraz i nic się nie dzieje.

    Serdecznie witamy!

    Aby udzielić fachowej pomocy, chcielibyśmy skontaktować się telefonicznie, mogą Państwo zamówić callback na naszej stronie internetowej (słuchawka w prawym dolnym rogu ekranu), bądź napisać na info@polbox.tv

    Dziękujemy,
    PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.