Streaming z iphone na Apple tv

Dzień dobry. Piszę, ponieważ w poprzednich wersjach mogłem streamowac tv z iphone na Apple tv. Na ekranie iphone był widoczny obrazek telewizora standardowy w tych urządzeniach do przerzucania ekranu i dźwięku na Apple tv. Teraz tej opcji nie ma i nie mam jak oglądać tv przy użyciu Apple tv. Proszę o pomoc w tym temacie.

Komentarz

  • leonid
    leonid
    Member
    1 post edytowano May 2019

    Dla oglądania telewizji można spróbować wejść na ten link:
    http://online.polbox.tv
    Wpisać numer abonamentu, hasło.

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @depo28 said:
    Dzień dobry. Piszę, ponieważ w poprzednich wersjach mogłem streamowac tv z iphone na Apple tv. Na ekranie iphone był widoczny obrazek telewizora standardowy w tych urządzeniach do przerzucania ekranu i dźwięku na Apple tv. Teraz tej opcji nie ma i nie mam jak oglądać tv przy użyciu Apple tv. Proszę o pomoc w tym temacie.

    Serdecznie witamy!
    W najbliższym czasie skontaktujemy się z Państwem dla wyjaśnienia sytuacji i pomocy.
    Gorąca linia pomocy technicznej + 1 (716)-405-0-400
    Dziękujemy,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @depo28 said:
    Dzień dobry. Piszę, ponieważ w poprzednich wersjach mogłem streamowac tv z iphone na Apple tv. Na ekranie iphone był widoczny obrazek telewizora standardowy w tych urządzeniach do przerzucania ekranu i dźwięku na Apple tv. Teraz tej opcji nie ma i nie mam jak oglądać tv przy użyciu Apple tv. Proszę o pomoc w tym temacie.

    Serdecznie witamy!
    Funkcja stream z Iphone na Apple TV będzie dostępna po aktualizacji. Czekamy latem na nową wersję oprogramowania.
    Dziękujemy za cierpliwość i lojalność.
    Gorąca linia pomocy technicznej + 1 (716)-405-0-400
    Dziękujemy,
    PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.