Pytanie ogólnie

Mam dwa dekodery polbox. Problem polega na tym że bliżej do godziny wieczornej czas od czasu zaczynają zatrzymywać się programy.

Komentarz

  • Mariusz
    Mariusz
    Member
    Posty: 3

    Chyba szybkość internetowa jest niewystarczająca dla dwóch urządzeń. Jakie masz wyniki szybkości ?

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @SebastaianK powiedział(a):
    Mam dwa dekodery polbox. Problem polega na tym że bliżej do godziny wieczornej czas od czasu zaczynają zatrzymywać się programy.

    Serdecznie witamy!

    W jaki sposób dekodery zostały podłączone do internetu? Kablowo czy Wi-Fi?

  • SebastaianK
    SebastaianK
    Member
    Posty: 6

    Wszystkie dwa połączone z wifi

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Czy jest u Państwa możliwość na laptopie (podłączonym do tej samej sieci Wi-Fi) wejść na stronę https://www.speedtest.net/ oraz sprawdzić szybkość internetu ?

  • SebastaianK
    SebastaianK
    Member
    Posty: 6

    Tak

    PING ms 10
    DOWNLOAD Mbps 20.75
    UPLOAD Mbps 10.25

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Myślę że szybkość internetowa nie jest wystarczająca dla dwóch dekoderów i innych urządzeń. Poprosimy wysłać osobiste powiadomienie z numerem abonamentu do administratora lub na pocztę info@polbox.tv. Postaramy zmienić ustawienia abonamentu.

  • Mariusz
    Mariusz
    Member
    Posty: 3

    @Jarosław powiedział(a):
    Myślę że szybkość internetowa nie jest wystarczająca dla dwóch dekoderów i innych urządzeń. Poprosimy wysłać osobiste powiadomienie z numerem abonamentu do administratora lub na pocztę info@polbox.tv. Postaramy zmienić ustawienia abonamentu.

    No i co problem został rozwiązany ?

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Tak, zmieniliśmy czas buforowania na 5 sekund. Mamy nadzieje że nadal nie będzie zacinać się obraz

  • SebastaianK
    SebastaianK
    Member
    Posty: 6 edytowano February 2019

    @Jarosław powiedział(a):
    Tak, zmieniliśmy czas buforowania na 5 sekund. Mamy nadzieje że nadal nie będzie zacinać się obraz

    Więcej podobnych problemów nie mam. Dziękuję bardzo

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.