Archiwum tv

Witam
Brak możliwości odtwarzania archiwum na Android tv. Dziwne bo do tej pory działało to bez problemu. Po przeczytaniu instrukcji w jaki sposób można sobie z tym poradzić na Amazon fire stick mogę tylko napisać że to bzdura. Może ktoś by się zainteresował tym że pilot Android tv nie ma przycisków z podwójną strzałką w lewo i w prawo do przewijania dni wstecz. Android tv korzysta z app dla Amazon??? Może to jest problem. Czekam na instrukcję jak można to zrobić na ANDROID TV!!!
Pozdrawiam

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @ArletaMonika powiedział(a):
    Witam
    Brak możliwości odtwarzania archiwum na Android tv. Dziwne bo do tej pory działało to bez problemu. Po przeczytaniu instrukcji w jaki sposób można sobie z tym poradzić na Amazon fire stick mogę tylko napisać że to bzdura. Może ktoś by się zainteresował tym że pilot Android tv nie ma przycisków z podwójną strzałką w lewo i w prawo do przewijania dni wstecz. Android tv korzysta z app dla Amazon??? Może to jest problem. Czekam na instrukcję jak można to zrobić na ANDROID TV!!!
    Pozdrawiam

    Serdecznie witamy!

    Prosimy odinstalować wersję 2.9.6 i zainstalować wersję 2.7.25 według instrukcji
    którą wysłaliśmy Pani na e-mail

    Dziękujemy,
    PolBox.TV.

  • EAKSS
    EAKSS
    Member
    Posty: 5

    Witam,
    od jakiegoś czasu u mnie także nie działa archiwum na android tv. Jak mam zainstalować podaną w odpowiedzi wersję 2.7.25? Proszę o instrukcję.
    Pozdrawiam.

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @EAKSS powiedział(a):
    Witam,
    od jakiegoś czasu u mnie także nie działa archiwum na android tv. Jak mam zainstalować podaną w odpowiedzi wersję 2.7.25? Proszę o instrukcję.
    Pozdrawiam.

    Serdecznie witamy!

    Prosimy odinstalować wersję 2.9.6 i zainstalować wersję 2.7.25 według instrukcji
    którą wysłaliśmy Pani na e-mail

    Dziękujemy,
    PolBox.TV.

  • EAKSS
    EAKSS
    Member
    Posty: 5

    @Admin powiedział(a):

    @EAKSS powiedział(a):
    Witam,
    od jakiegoś czasu u mnie także nie działa archiwum na android tv. Jak mam zainstalować podaną w odpowiedzi wersję 2.7.25? Proszę o instrukcję.
    Pozdrawiam.

    Serdecznie witamy!

    Prosimy odinstalować wersję 2.9.6 i zainstalować wersję 2.7.25 według instrukcji
    którą wysłaliśmy Pani na e-mail

    Dziękujemy,
    PolBox.TV.

    Zainstalowałam wg instrukcji i działa! Dziękuję za pomoc!

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @EAKSS powiedział(a):
    Witam,
    od jakiegoś czasu u mnie także nie działa archiwum na android tv. Jak mam zainstalować podaną w odpowiedzi wersję 2.7.25? Proszę o instrukcję.
    Pozdrawiam.

    Serdecznie witamy!

    Prosimy odinstalować wersję 2.9.6 i zainstalować wersję 2.7.25 według instrukcji
    którą wysłaliśmy Pani na e-mail

    Dziękujemy,
    PolBox.TV.> @EAKSS powiedział(a):

    @Admin powiedział(a):

    @EAKSS powiedział(a):
    Witam,
    od jakiegoś czasu u mnie także nie działa archiwum na android tv. Jak mam zainstalować podaną w odpowiedzi wersję 2.7.25? Proszę o instrukcję.
    Pozdrawiam.

    Serdecznie witamy!

    Prosimy odinstalować wersję 2.9.6 i zainstalować wersję 2.7.25 według instrukcji
    którą wysłaliśmy Pani na e-mail

    Dziękujemy,
    PolBox.TV.

    Zainstalowałam wg instrukcji i działa! Dziękuję za pomoc!

    Serdecznie witamy!

    Cieszymy się, że problem został rozwiązany.

    W razie pytań dotyczących usług PolBox.TV prosimy uprzejmie o kontakt.
    Dział obsługi klienta jest dostępny całodobowo.

    Dziękujemy i życzymy miłego oglądania!
    PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.