Nie Moge Przewinac Programu TV na AndroidTV

Na dekoderze moglem przewijac jak ogladalem TV, a na AndroidTV nie moge przesunac i przewinac nic.

czemu?

Komentarz

  • T0MSKI
    T0MSKI
    Member
    1 post

    @JoeDoe2021 powiedział(a):
    Na dekoderze moglem przewijac jak ogladalem TV, a na AndroidTV nie moge przesunac i przewinac nic.

    czemu?

    Taka opcje pamietam tez na android TV ale tej wersji tylko widze live channels oraz VoD i nic wiecej..

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @JoeDoe2021 powiedział(a):
    Na dekoderze moglem przewijac jak ogladalem TV, a na AndroidTV nie moge przesunac i przewinac nic.

    czemu?

    Serdecznie witamy!

    Skontaktujemy się z Państwem w najbliższym czasie.

    Dziękujemy,
    PolBox.TV

  • 12322320
    12322320
    Member
    Posty: 2 edytowano January 2022
    Witam nie moge przewinąć lub oglądać wstecz programów na Google tv aplikacja chodzi lecz nie ma oglądania wstecz
  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @12322320 powiedział(a):
    Witam nie moge przewinąć lub oglądać wstecz programów na Google tv aplikacja chodzi lecz nie ma oglądania wstecz

    Witamy,
    Otrzymałi Państwo odpowiedź na e-mail.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PolBox.TV

  • adamzpily
    adamzpily
    Member
    1 post

    Czy problemy z przewijaniem na Android TV zostaly rozwiazane?

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @adamzpily powiedział(a):
    Czy problemy z przewijaniem na Android TV zostaly rozwiazane?

    Witamy,
    Otrzymałi Państwo odpowiedź na e-mail.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PolBox.TV

  • GosiaM
    GosiaM
    Member
    1 post

    Witam,
    Nie moge przewinąć lub oglądać wstecz programów na Amazon Smart tv. Moge ogladac 'live' ale nie mam oglądania wstecz ani listy kanalow- tzw. "channel guide."

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @GosiaM powiedział(a):
    Witam,
    Nie moge przewinąć lub oglądać wstecz programów na Amazon Smart tv. Moge ogladac 'live' ale nie mam oglądania wstecz ani listy kanalow- tzw. "channel guide."

    Witamy serdecznie!

    Dla sprawdzenia archiwum dowolnego kanału w aplikacji PolBox.TV na Amazon Fire TV Stick prosimy o wykonanie takich działań:

    1. Wybrać kanał z listy kanałów poprzez naciśnięcie dużego okrągłego przycisku na pilocie od Fire TV Stick. To spowoduje włączenie transmisji kanału na bieżąco
    2. Nacisnąć "Powrót" (wygięta strzałka), aby schować menu oglądania
    3. Nacisnąć duży okrągły przycisk, aby wyświetlić menu archiwum

    Lista programów na wybranym kanale pojawi się po prawej części ekranu, zaś lista kanałów po lewej.
    Aby włączyć program z archiwum, trzeba wybrać go dużym okrągłym przyciskiem, po czym nacisnąć powrót, aby schować menu archiwum.
    Aby przewijać archiwum o dzień do tyłu lub do przodu można użyć przycisków na pilocie z podwójnymi strzałkami, gdy menu archiwum jest włączone.

    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

  • Radoslaw
    Radoslaw
    Member
    Posty: 12
    Witam. Na kanałach vod 1,2,3,4,5 ( Amazon fire stick ) nie mam podglądu listy ani nie mogę ogladac wstecz… proszę o odpowiedz. Dziekuje
  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Radoslaw powiedział(a):
    Witam. Na kanałach vod 1,2,3,4,5 ( Amazon fire stick ) nie mam podglądu listy ani nie mogę ogladac wstecz… proszę o odpowiedz. Dziekuje

    Serdecznie witamy!

    Na kanałach vod 1,2,3,4,5 nie ma opcji archiwum. Można oglądać tylko w LIVE.

    Pozdrawiamy, Polbox.TV.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.