Nie działa Polbox

Witam…od wczoraj nie działa mi Polbox…wyskakuje komunikat,że brak połączenia z internetem ,ale internet działa dobrze.Co jest tego przyczyną?

Komentarz

  • Santus84
    Santus84
    Member
    1 post
    Rowniez mam taka sama sytuacje. Internet dziala a polbox pokazuje mi blad ze polaczenie z internetem niepowiodlo sie. Kiedy wchodze na konfiguracjie Tam pokazuje ze jest.
  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Piter powiedział(a):
    Witam…od wczoraj nie działa mi Polbox…wyskakuje komunikat,że brak połączenia z internetem ,ale internet działa dobrze.Co jest tego przyczyną?

    Witamy serdecznie!

    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.

    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.

    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Santus84 powiedział(a):
    Rowniez mam taka sama sytuacje. Internet dziala a polbox pokazuje mi blad ze polaczenie z internetem niepowiodlo sie. Kiedy wchodze na konfiguracjie Tam pokazuje ze jest.

    Witamy serdecznie!

    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.

    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.

    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Aneta powiedział(a):
    Chyba cos u nich jest nie tak bo duzo ludzi pisze ze nie dziala i mi tez nie dziala

    Witamy serdecznie!

    Przepraszamy za tymczasowy brak dostępu do PolBox.TV oraz trudności z kontaktem. Wyniknęły one w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, które zostały zakończone.

    Dziękujemy uprzejmie za cierpliwość.

    Z wyrazami szacunku,
    PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.