Problemy z audio

Już kiedyś o tym pisałem ale problem nadal istnieje ,mianowicie ! National Geographic wiecznie zniekształcony głos , chodzi kilka minut dobrze i ponownie głos się psuje a zwłaszcza przy przejściach na reklamy . Bardzo to denerwujące zwłaszcza kiedy ogląda się swój ulubiony program.

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @ikoeri said:
    Już kiedyś o tym pisałem ale problem nadal istnieje ,mianowicie ! National Geographic wiecznie zniekształcony głos , chodzi kilka minut dobrze i ponownie głos się psuje a zwłaszcza przy przejściach na reklamy . Bardzo to denerwujące zwłaszcza kiedy ogląda się swój ulubiony program.

    Kilkakrotnie próbowaliśmy skontaktować się z Państwem telefonicznie dla wyjaśnienia sytuacji.
    Prosimy podać aktualny numer telefonu oraz godziny, w których możemy zadzwonić.

  • ikoeri
    ikoeri
    Member
    Posty: 37

    @Admin powiedział(a):

    @ikoeri said:
    Już kiedyś o tym pisałem ale problem nadal istnieje ,mianowicie ! National Geographic wiecznie zniekształcony głos , chodzi kilka minut dobrze i ponownie głos się psuje a zwłaszcza przy przejściach na reklamy . Bardzo to denerwujące zwłaszcza kiedy ogląda się swój ulubiony program.

    Kilkakrotnie próbowaliśmy skontaktować się z Państwem telefonicznie dla wyjaśnienia sytuacji.
    Prosimy podać aktualny numer telefonu oraz godziny, w których możemy zadzwonić.

    numer jest aktualny lecz kiedy pracuję nie mogę odbierać

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.