Kanale sportowe

Bede bardzo wdzieczny za dodanie polsatow sportowych

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Witamy serdecznie!

    Przekażemy informację do odpowiedniego działu

  • BobGasior
    BobGasior
    Member
    Posty: 2 edytowano February 2019

    Thanks))

  • Cinek
    Cinek
    Member
    1 post
    Czy [censored] sport premium 1 i [censored] sport premium 2 beda dostepne? Sa to kanaly gdzie jest liga mistrzow wydaje mi sie ze jak by byly dostepne to rowniez by to przyciagnelo dodatkowych klijentow i napewno ucieszylo startch
  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668 edytowano February 2019

    @Cinek said:
    Czy [censored] sport premium 1 i [censored] sport premium 2 beda dostepne? Sa to kanaly gdzie jest liga mistrzow wydaje mi sie ze jak by byly dostepne to rowniez by to przyciagnelo dodatkowych klijentow i napewno ucieszylo startch

    Serdecznie witamy!

    [censored] sport premium 1 i [censored] sport premium 2 nie są dostępne na naszej liście kanałów.
    Dziękujemy bardzo za podaną informację, przekażemy do odpowiedniego działu.

  • Krzysztof
    Krzysztof
    Member
    Posty: 2

    Mocno popieram dodanie wszystkich kanalow sportowych Polsatu. Jest [censored], [censored] 2, [censored] News to pewnie i moze byc [censored] Sport i [censored] Sport Premium. Pewnie to bedzie drozej kosztowac, ale chyba warto taka oferte klientom zlozyc..

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Dziękujemy za taką propozycję!
    Przekerujemy te informacje do działu, który tym się zajmuje.

  • stanek1983
    stanek1983
    Member
    Posty: 4

    nie ma tutaj sensu o nic się prosić, używałem tej tv prawie przez rok, obiecali,obiecali i nic nie dodają, cena z kosmosu, plus za archiwum, ale się nie łudź, na nowe kanały, pewnie usuną tego posta, jak coś jest o wiele lepsza, ma wszystkie kanały sportowe i nie tylko, oraz archiwum

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @stanek1983 said:
    nie ma tutaj sensu o nic się prosić, używałem tej tv prawie przez rok, obiecali,obiecali i nic nie dodają, cena z kosmosu, plus za archiwum, ale się nie łudź, na nowe kanały, pewnie usuną tego posta, jak coś jest o wiele lepsza, ma wszystkie kanały sportowe i nie tylko, oraz archiwum

    Serdecznie witamy!
    Jesteśmy wdzięczni, że Pan korzysta z usług PolBox.TV i jest częścią naszej wielkiej rodziny. Każdy klient jest cenny dla nas. Chętnie pomożemy Panu w rozwiązaniu jakichkolwiek pytań. Niestety w chwili obecnej numer kontaktowy Pana jest niedostępny z tego powodu prosimy napisać do nas na info@polbox.tv. Nasi pracownicy chętnie udzielą Panu fachowej porady.

  • stanek1983
    stanek1983
    Member
    Posty: 4

    prosiłem chyba z rok temu o kanały HGTV, oraz [censored] sport 2, i już chyba w maju kiedy było wiadomo, że ligę mistrzów ma [censored] i będa kanały premium o to prosiłem, wiem na jakiej zasadzie działa wasza tv, jest to prosta lista m3u wystarczy dodać te kanały i problem z głowy, ogolnie 99% innych iptv ma te kanały, wy nie, dlatego was nie polecam, jedyny plus to dwa tygodnie archiwum i dogodna aplikacja na android, choc i te często nie działają, problem z nagrywaniem, dajesz stop a plik się nie zapisuje, lub 25 minutowy odcinek serialu zajmuje 30 Gb. abonament wykupiłem dlatego bo była promocja i chialem zobacczyć czy są nowe kanały, jeżeli macie ograniczoną listę do 100 kanałów, moja propozycja:
    zastąpić:
    sportklub - tam nic już nie ma - polsatem sport premium1
    extreme sport - polsatem premium 2
    nsport nie wiem po co na co komu ten kanał - [censored] sport 2
    tv trvam - !!!???? - hgtv polska
    przydałby się comedy central family...
    jeśli dodacie te kanały wrócę na 100 % nawet za tą cenę, i będę was promował w kraju w którym mieszkam. A uwierz mi dużo osób korzysta u nas z takiej własnie tv

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @stanek1983 said:
    prosiłem chyba z rok temu o kanały HGTV, oraz [censored] sport 2, i już chyba w maju kiedy było wiadomo, że ligę mistrzów ma [censored] i będa kanały premium o to prosiłem, wiem na jakiej zasadzie działa wasza tv, jest to prosta lista m3u wystarczy dodać te kanały i problem z głowy, ogolnie 99% innych iptv ma te kanały, wy nie, dlatego was nie polecam, jedyny plus to dwa tygodnie archiwum i dogodna aplikacja na android, choc i te często nie działają, problem z nagrywaniem, dajesz stop a plik się nie zapisuje, lub 25 minutowy odcinek serialu zajmuje 30 Gb. abonament wykupiłem dlatego bo była promocja i chialem zobacczyć czy są nowe kanały, jeżeli macie ograniczoną listę do 100 kanałów, moja propozycja:
    zastąpić:
    sportklub - tam nic już nie ma - polsatem sport premium1
    extreme sport - polsatem premium 2
    nsport nie wiem po co na co komu ten kanał - [censored] sport 2
    tv trvam - !!!???? - hgtv polska
    przydałby się comedy central family...
    jeśli dodacie te kanały wrócę na 100 % nawet za tą cenę, i będę was promował w kraju w którym mieszkam. A uwierz mi dużo osób korzysta u nas z takiej własnie tv

    Serdecznie witamy!
    Dziękujemy Panu za taką propozycje! Niestety nie możemy wymienić kanały: Sportklub, Extreme Sport, NSport, TV Trvam na proponowane przez Pana, dlatego że staramy się mieć optymalną ofertę dla wszystkich klientów. W przyszłości będziemy dodawać nowe kanały zwracają uwagę na życzenia naszych użytkowników.

  • stanek1983
    stanek1983
    Member
    Posty: 4

    to w przyszłości nigdy nie nastąpi, proszę o nie od półtora roku i ciągle ten sam tekst, naprawdę nie wierzcie tutaj im, to są złudne obietnice, polecam planeta.pl tam macie full ofertę, również z archiwum......

  • Krzysztof
    Krzysztof
    Member
    Posty: 2

    Mam ciagle ten sam problem "sportowy" i wiec zaczalem szukac....Jak dobrze poszukasz w internecie to znajdziesz inne telewizje ktore oferuja i [censored] sport i [censored] Premium i [censored]+ Sport i... 3 programy [censored]. Wystarczy chciec... a oni nie chca!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.