Brak możliwości płatności paypalem

Witam,

chciałbym przedłużyć abonament lecz nie ma możliwości płatności paypalem, są tylko możliwe płatności kartą lub bitcoinem, lecz nie mam takiej możliwości.

Czy istnieje jakiś inny sposób by móc przedłużyć abonament?

Pozdrawiam!

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @koldo powiedział(a):
    Witam,

    chciałbym przedłużyć abonament lecz nie ma możliwości płatności paypalem, są tylko możliwe płatności kartą lub bitcoinem, lecz nie mam takiej możliwości.

    Czy istnieje jakiś inny sposób by móc przedłużyć abonament?

    Pozdrawiam!

    Witamy!
    Dziękujemy za pytanie. Opcja płatności została już dodana do Twojego konta, prosimy o dokonanie płatności. Instrukcje dotyczące płatności zostały wysłane na Twój adres e-mail.

  • Imiolek
    Imiolek
    Member
    Posty: 5
    Witam
    Chciałbym przedłużyć swój abonament, niestety nie wyświetla mi się opcja PayPal. Czy jest możliwość aktywacji tej opcji?
    Dziekuje
  • Imiolek
    Imiolek
    Member
    Posty: 5
    Witam
    Chciałbym przedłużyć swój abonament, niestety nie wyświetla mi się opcja PayPal. Czy jest możliwość aktywacji tej opcji?
    Dziekuje
  • Imiolek
    Imiolek
    Member
    Posty: 5
    Witam
    Chciałbym przedłużyć swój abonament, niestety nie wyświetla mi się opcja PayPal. Czy jest możliwość aktywacji tej opcji?
    Dziekuje
  • Imiolek
    Imiolek
    Member
    Posty: 5
    Witam
    Chciałbym przedłużyć swój abonament, niestety nie wyświetla mi się opcja PayPal. Czy jest możliwość aktywacji tej opcji?
    Dziekuje
  • Imiolek
    Imiolek
    Member
    Posty: 5
    Witam
    Chciałbym przedłużyć swój abonament, niestety nie wyświetla mi się opcja PayPal. Czy jest możliwość aktywacji tej opcji?
    Dziekuje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.