Metoda platnosci - tylko bitpay?

Witam, chciałem przedłużyć abonament ale jak przechodzę do metody płatności, mam tylko jedna opcje....Bitpay. Nie ma opcji aby zapłacić karta kredytowa.

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @KubaJJ powiedział(a):
    Witam, chciałem przedłużyć abonament ale jak przechodzę do metody płatności, mam tylko jedna opcje....Bitpay. Nie ma opcji aby zapłacić karta kredytowa.

    Witamy,
    Otrzymał Pan odpowiedź na e-mail.
    Z poważaniem,
    Zespół PolBox.TV

  • MastaBlasta
    MastaBlasta
    Member
    1 post

    Mam ten sam problem. Tylko Paypal i BitPay to jedyne mozliwosci zaplaty

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @MastaBlasta powiedział(a):
    Mam ten sam problem. Tylko Paypal i BitPay to jedyne mozliwosci zaplaty

    Witamy,
    Otrzymał Pan odpowiedź na e-mail.
    Z poważaniem,
    Zespół PolBox.TV

  • Radoslaw
    Radoslaw
    Member
    Posty: 12 edytowano March 2022
    Witam, mam ten Sam problem. Prosze o odpowiedz, jutro kończy mi sie abonament ale opcji żeby zapłacić karta nie ma? Już zadziałało DZIEKUJE
  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Radoslaw powiedział(a):
    Witam, mam ten Sam problem. Prosze o odpowiedz, jutro kończy mi sie abonament ale opcji żeby zapłacić karta nie ma? Już zadziałało DZIEKUJE

    Witamy,
    Sprawdziliśmy, że Panu udało się rozwiązać zgłoszony problem.
    Życzymy Panu miłego oglądania.
    W razie jakichkolwiek komplikacji w wykorzystaniu serwisu prosimy skontaktować się z nami w wygodny dla Pana czas oraz sposób.
    Z poważaniem,
    Zespół PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!

    W tej chwili prosimy spróbować wykupić na sumę mniej, niż 160 dolarów, na przykład, pakiet Premium na pół roku.

    Centrum obsługi klienta: +1 (716) 405-0-400 (całodobowo)
    Dziękujemy,
    PolBox.TV

  • Elizabeth
    Elizabeth
    Member
    1 post
    Czy mozna płacić kartą kredytową?
  • Ewa71
    Ewa71
    Member
    Posty: 2

    Witam, chce wykupic Polbox i nie moge zaplacic karta. O co tu chodzi. Prubuje sie dodzwonic , bezskutecznie. Mam teraz watpliwosci co do Polbox

  • Ewa71
    Ewa71
    Member
    Posty: 2

    @Admin powiedział(a):

    @Radoslaw powiedział(a):
    Witam, mam ten Sam problem. Prosze o odpowiedz, jutro kończy mi sie abonament ale opcji żeby zapłacić karta nie ma? Już zadziałało DZIEKUJE

    Witamy,
    Sprawdziliśmy, że Panu udało się rozwiązać zgłoszony problem.
    Życzymy Panu miłego oglądania.
    W razie jakichkolwiek komplikacji w wykorzystaniu serwisu prosimy skontaktować się z nami w wygodny dla Pana czas oraz sposób.
    Z poważaniem,
    Zespół PolBox.TV

    @Admin powiedział(a):
    Serdecznie witamy!

    W tej chwili prosimy spróbować wykupić na sumę mniej, niż 160 dolarów, na przykład, pakiet Premium na pół roku.

    Centrum obsługi klienta: +1 (716) 405-0-400 (całodobowo)
    Dziękujemy,
    PolBox.TV

    Dzwonie na numer obslugi klienata od [censored] godziny, nikt nie odbiera

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!

    Niestety nie ma możliwości zapłacić bezpośrednio kartą kredytową.
    Państwo mogą zapłacić kartą kredytową przez Pay Pal. Oto instrukcja jak to zrobić.
    Suma powinna być mniej niż 160 dolarów, na przykład, pakiet Premium na półroku.

    Aby dokonać opłaty za pomocą serwisu PayPal bez zakładania konta prosimy dokonać następnych kroków:
    1. Wybrać jako metodę płatności PayPal i wcisnąć "Złożyć zamówienie".
    2. Na następnej stronie prosimy jeszcze raz wcisnąć PayPal, powinno pojawić się dodatkowe okienko.
    3. Dalej prosimy wybrać opcję "Pay with Debit or Credit Card".
    4. Następnie prosimy wypełnić wszystkie dane dotyczące płatności i na końcu wybrać "Continue as a Guest".

    Po dokonaniu tych kroków ponownie pojawi się strona PolBox z numerem zamówienia.

  • SAP
    SAP
    Member
    1 post

    Witam, chciałem przedłużyć abonament ale jak przechodzę do metody płatności, mam tylko jedna opcje....Bitpay. Nie ma opcji aby zapłacić karta kredytowa.

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!

    Niestety nie ma możliwości zapłacić bezpośrednio kartą kredytową.
    Państwo mogą zapłacić kartą kredytową przez Pay Pal. Oto instrukcja jak to zrobić.
    Suma powinna być mniej niż 160 dolarów, na przykład, pakiet Premium na półroku.

    Aby dokonać opłaty za pomocą serwisu PayPal bez zakładania konta prosimy dokonać następnych kroków:
    1. Wybrać jako metodę płatności PayPal i wcisnąć "Złożyć zamówienie".
    2. Na następnej stronie prosimy jeszcze raz wcisnąć PayPal, powinno pojawić się dodatkowe okienko.
    3. Dalej prosimy wybrać opcję "Pay with Debit or Credit Card".
    4. Następnie prosimy wypełnić wszystkie dane dotyczące płatności i na końcu wybrać "Continue as a Guest".

    Po dokonaniu tych kroków ponownie pojawi się strona PolBox z numerem zamówienia.

  • Pit66
    Pit66
    Member
    1 post

    Jaka jest inna mozliwosc zaplacenia za order (12 miesiecy i dekoder). Nie mam i nie planuje miec bitpay?

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Pit66 powiedział(a):
    Jaka jest inna mozliwosc zaplacenia za order (12 miesiecy i dekoder). Nie mam i nie planuje miec bitpay?

    Witamy,
    Otrzymałi Państwo odpowiedź na e-mail.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Pit66 powiedział(a):
    Jaka jest inna mozliwosc zaplacenia za order (12 miesiecy i dekoder). Nie mam i nie planuje miec bitpay?

    Witamy,
    Otrzymałi Państwo odpowiedź na e-mail.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @Elizabeth powiedział(a):
    Czy mozna płacić kartą kredytową?

    Witamy,
    Otrzymałi Państwo odpowiedź na e-mail.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @SAP powiedział(a):
    Witam, chciałem przedłużyć abonament ale jak przechodzę do metody płatności, mam tylko jedna opcje....Bitpay. Nie ma opcji aby zapłacić karta kredytowa.

    Witamy,
    Otrzymałi Państwo odpowiedź na e-mail.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PolBox.TV

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!

    Niestety nie ma możliwości zapłacić bezpośrednio kartą kredytową.
    Państwo mogą zapłacić kartą kredytową przez Pay Pal. Oto instrukcja jak to zrobić.
    Suma powinna być mniej niż 160 dolarów, na przykład, pakiet Premium na półroku.

    Aby dokonać opłaty za pomocą serwisu PayPal bez zakładania konta prosimy dokonać następnych kroków:
    1. Wybrać jako metodę płatności PayPal i wcisnąć "Złożyć zamówienie".
    2. Na następnej stronie prosimy jeszcze raz wcisnąć PayPal, powinno pojawić się dodatkowe okienko.
    3. Dalej prosimy wybrać opcję "Pay with Debit or Credit Card".
    4. Następnie prosimy wypełnić wszystkie dane dotyczące płatności i na końcu wybrać "Continue as a Guest".

    Po dokonaniu tych kroków ponownie pojawi się strona PolBox z numerem zamówienia.

  • janek101blau
    janek101blau
    Member
    1 post

    Witam, chciałem przedłużyć abonament ale jak przechodzę do metody płatności, nie ma PayPal dlaczego ? Prosze o odpowiedz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.