POLBOX.TV STARA SIĘ BYĆ CORAZ LEPSZYM!

Support
Support
Administrator

PolBox.TV stara się być coraz lepszym!

Dodaliśmy nowe kanały do listy pakietu 'Premium'.

Sprawdź te zmiany i ciesz się z oferty PolBox.TV.

Obecnie masz inny pakiet? Polecamy skorzystać z opcji 'Aktualizacja', żeby odczuć wszystkie zalety naszej telewizji!

Dokonać zakupy można w naszym sklepie.

Komentarz

  • MarcinT
    MarcinT
    Member
    Posty: 2 edytowano February 2019

    Jaki pakiet ma kanał TVN24?

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668 edytowano February 2019

    Serdecznie witamy!

    Prosimy zadzwonić pod numer+ 1 (716)-405-0-400 albo napisać na info@polbox.tv

  • MarcinT
    MarcinT
    Member
    Posty: 2

    OK)

  • anettah77
    anettah77
    Member
    Posty: 3

    to nic nie działa!Uwazajcie!

  • anettah77
    anettah77
    Member
    Posty: 3

    no comment,it does not work

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Witamy serdecznie!

    Prosimy dokładniej opisać problem, albo zadzwonić pod numer + 1 (716)-405-0-400

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!
    Kanał [censored] 24 jest w pakietach "FAMILY" i
    "PREMIUM".

  • Jarek
    Jarek
    Member
    1 post

    Witam, chcialbym sie dowiedziec jakie programy sa dostepne w danych pakietach programowych, czy macie panstwo cos do ukrycia???? Na stronie glöwnej powinno to byc umieszczone jako podstawowa sprawa. A tak pozatym to wszystko dziala jak powinno i jestem mile zaskoczony.

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!
    Możemy podać tę informację tylko telefonicznie. Pan może zadzwonić do nas. Infolinia + 1 (716)-405-0-400 czy Pan może zawówić polączenie z naszej strony polbox.tv i my oddzwonimy.

  • stanek1983
    stanek1983
    Member
    Posty: 4

    ta tv to chłam, lista programów stalkera, ale ma ona około 200 polskich kanałów, nie mam pojęcia, czemu nie udostępnią wszystkich za taką cenę, nawet bez archiwum, ta tv to gówno jakich mało

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @stanek1983 said:
    ta tv to chłam, lista programów stalkera, ale ma ona około 200 polskich kanałów, nie mam pojęcia, czemu nie udostępnią wszystkich za taką cenę, nawet bez archiwum, ta tv to gówno jakich mało

    Serdecznie witamy!
    Jesteśmy wdzięczni, że Pan korzysta z usług PolBox.TV i jest częścią naszej wielkiej rodziny. Każdy klient jest cenny dla nas. Chętnie pomożemy Panu w rozwiązaniu jakichkolwiek pytań. Niestety w chwili obecnej numer kontaktowy Pana jest niedostępny z tego powodu prosimy napisać do nas na info@polbox.tv. Nasi pracownicy chętnie udzielą Panu fachowej porady.

  • ikoeri
    ikoeri
    Member
    Posty: 37

    @anettah77 powiedział(a):
    to nic nie działa!Uwazajcie!

    Bzdury kolego gadasz ! Ja korzystam i nie narzekam.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.