Moje Refleksje po 9 miesiącach ogladania PolBox Tv

akirasaba
akirasaba
Member
Posty: 2 edytowano September 2019 w Problemy, uwagi i sugestie

Mieszkamy w Perth Australia .Kiedy nasze jedyne źródło Polskiej Satelitarnej TV w Australii się wysuszyło ( 3 kanały subskrypcja przez około 14 lat ). Był to moment paniki nie majac dostępu do polskiej TV , jednocześnie nie wiedzac nic o IPTV .Dzięki Google research , trafiłem na dziesiatki servisów dajacy możliwość dostęp do tysięcy programów wtym również z około 200 polskich programów .Tak więc , jak każdy , zacząłem 3 dniowe testy .Jedne były lepsze a inne nie .Dla mnie chodziło jedynie o Polska TV .W końcu trafiłem na PolBox . 3 dniowy test zdał egzamin i zamówiłem 12 miesięczny full pakiet z dekoderem .
Tak ogólnie dekoder sprawował się dosyć średnio . Często się zawieszał , ale byliśmy w prawdziwej euforii . gdzie z 3 programów raptem mamy dostęp do około 100.
Quality ogladania się zmieniły kiedy PolBox zaczął być dostępny na Amazon FireStick .Szybki dostęp do programów , doskonałe software , jakość , to wszystko daje olbrzymia przewagę nad konkurencję .Teraz czekam kiedy będę mógł mieć aplikację na mój LG Smart Tv .
Teraz kilka negatywnych obserwacji .Dlaczego w pakiecie brakuje [censored]?at Sport gdzie konkurencja je oferuje .Wspaniałe by było gdybyśmy mogli wybrać sami poszczególne programy do całości pakietu .W moim przypadku taki pakiet stworzony przeze mnie miał by tylko może około 30-40 kanałów też jako premium . Czy jest możliwe właczenie lokalnego programu np. TV Gdańsk .Konkurencja nie śpi , a takie inne możliwości i wybór byłby naprawdę bardzo ciekawy i bardziej atrakcyjny .
Być może moje refleksje i uwagi sa naiwne ( być może niemożliwe ze względów technicznych ) , ale można pomarzyć .
Pozdrowienia
Janusz

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!

    Mamy trzy pakiety do oglądania polskiej telewizji, wieć każdy może wybrać sobie ulubione kanały.
    Za pomocą Favorites można wyszczególnić kanały do oglądania.
    Zgłoszenie po dodaniu kanałow przekazaliśmy do odpowiedniego odziału.
    Jeszcze oferujemy aplikację na telewizorach Samsung ze Smart TV.

    Dziękujemy,
    PolBox.TV

  • Darek
    Darek
    Member
    1 post
    Gdzie mozna znalesc aplikacji na Samsung tv
  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!

    Na naszej stronie jest instrukcja do zainstalowania SmartTV

    Dziękujemy,
    PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.