Nie da się oglądać

Od kilku dni nie daje się nic obejrzeć .Posiadam pakiet premium i nie mogę obejrzeć czegokolwiek ze względu na częste zatrzymywanie się obrazu [nie buforowanie]
Po prostu zatrzymuje się co 3 lub 4 sekundy.Proszę aby ktoś to naprawił wreszcie.

Komentarz

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @ikoeri said:
    Od kilku dni nie daje się nic obejrzeć .Posiadam pakiet premium i nie mogę obejrzeć czegokolwiek ze względu na częste zatrzymywanie się obrazu [nie buforowanie]
    Po prostu zatrzymuje się co 3 lub 4 sekundy.Proszę aby ktoś to naprawił wreszcie.

    Serdecznie witamy!

    Próbowaliśmy skontaktować się z Państwem telefonicznie dla wyjaśnienia sytuacji.
    Prosimy zadzwonić pod numer + 1 (716)-405-0-400

    Dziękujemy, PolBox.TV

  • leche
    leche
    Member
    Posty: 3

    u mnie tnie jak smok

  • leche
    leche
    Member
    Posty: 3

    chyba zmienie dostawce

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    @leche powiedział(a):
    chyba zmienie dostawce

    Serdecznie witamy!

    Próbowaliśmy skontaktować się z Państwem telefonicznie dla wyjaśnienia sytuacji.
    Prosimy podać godziny, w których możemy zadzwonić lub zadzwonić pod numer + 1 (716)-405-0-400

    Dziękujemy, PolBox.TV

  • Tess
    Tess
    Member
    1 post edytowano June 2019

    U mnie od zeszłego tygodnia, od soboty,nie da się oglądać, kilka sec, i stop, i tak cały dzień, zacina !!!! ! Kończy mi się abonament, i poczekam jeszcze dzień i zobaczę czy dalej wykupować. Próbowałam dzwonić, ale tylko mogę sie nagrać,,, mam Polbox dośc długo, i były problemy z burorowaniem ale to co teraz to przegiecie i nie ma róznicy która godzinia , czy to noc w Europie czy dzień, czy wieczór, zacina non stop! !!Czy możecie to naprawić? Czy co, widzę ludzie mają ten sam problem, tylko please , nie piszcie że to mój net,,bo net mam dobry szybki!

  • Support
    Support
    Administrator
    Posty: 668

    Serdecznie witamy!
    Prosimy podać godziny, w których możemy zadzwonić lub zadzwonić pod numer + 1 (716)-405-0-400

    Dziękujemy, PolBox.TV

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.